Tramer Hasar Kaydı Sorgulama SMS

Yazan : admin | Aralık 3rd, 2012tarihinde yazdı

Tramer Hasar Sorgulama SMS, Vatandaşlar artık ikinci el araç alırken SMS’le aracın hasarlı olup olmadığını birkaç saniyede öğrenebiliyor. Sistem sayesinde oto tamircilerine verilen kontrol parası da tarih olacak.
İkinci el araç alacaklara büyük kolaylık sunan ve çeşitli usulsüzlüklerin önüne geçen ‘Otokontrol 5664 ‘ sistemi, cep telefonlarından gönderilen kısa mesaj aracılığıyla çalışıyor. Tüm operatörler üzerinden kullanılabilen sistem sayesinde ikinci el araçlarının hasar geçmişi, kaza tutanağı, kasko ve trafik poliçeleri sorgulanabiliyor. Aracın pert olup olmadığı da kısa mesajla öğrenilebiliyor.
Şifresiz SSK Sorgulaması için araçlarının plakasını yazarak 5664′e mesaj gönderiyor
Aracın hasar durumu hakkında bilgi alıyor. Aracın plakası değişmiş olsa bile hasar geçmişi anında cep telefonlarına geliyor. Sorgu araç şasi numarasıyla da yapılabiliyor.
Zamandan kazanın maliyet olmasın
İkinci el araç alıp satarken, aracın kontrolü için oto tamircilerine ödenen yüzlerce liralık masrafın önüne geçen ve zaman kaybına Son veren sistem abonelik gerektirmiyor. Sadece mesaj yoluyla araç sorgulaması yapmayı sağlayan Otokontrol 5664′ün vergiler dahil servis ücretleri tüm operatörlerde aynı oranda.
Hasar durumunu öğrenmek 4 TL, kaza geçmişi 2.8 TL, trafik ve kasko bilgilerini sorgulamak ise 2.40 TL ile ücretlendiriyor.
Benzer Yazılar:Çalıntı Araç Sorgulamae-Devlet Araç SorgulamaAraç SorgulamaTutanak SorgulamaKasko Değeri Sorgulama

Diğer Aramalar:

Etiketler: , , , ,

Hemen sende görüşünü bildir !..